Листа на желби: Ниските чизми со змијски принт од Stradivarius

Анимал принтот, а особено змијскиот принт, на голема врата се врати во есенските колекции.

Убав чифт на ниски чизми со тенка, висока потпетица и змијски принт, најдовме во есенската колекција на Stradivarius. И нијансата – трендовска бордо, е погодена, па лесни се за комбинирање со различни есенски стилови. Супер „стојат„ со „скини“ фармерки, но и со плисирани миди здолништа.

x

Check Also

Катарина Јовановска ја освои тутулата најфотогенична на изборот за убавина ЕВРОАЗИЈА 2021

Во Анталија, Турција се одржа изборот за Кралица на Евроазија 2021 (Queen ...