Листа на желби: Патики со змијски принт од GEOX

Први на нашата шопинг листа на желби ги ставаме патиките со змијски принт од колекцијата пролет/лето 2019 година од GEOX.

Трендовскиот змијски принт ќе внесе шарм во секоја „кежуал“ и спортска модна комбинација дури и кога носиме наједноставна маичка и фармерки. Ако ние се прашуваме, овие патики би ги носеле и со пролетен макси, еднобоен фустан во неутрална нијанса.

Патиките се достапни во продажба во GEOX, како и на официјалната шопинг страница на Фешн Груп – ТУКА.

x

Check Also

15 ГОДИНИ HUGO BOSS: Прославуваме 15 години стил и елеганција

Брендот Hugo Boss прославува 15 години постоење кај нас. Во тој повод ...