Листа на желби: Пижамите на Долче и Габана

Кој рече дека „по дома“ треба да се влечкаме во стар џемпер или уништена маичка?

За шик- релаксиран изглед на листата на желби ги додаваме свилените пижами Долче и Габана.

p22

 

Станува збор за исклучителна колекција инспирирана од минатото кога џентлмените се грижеа не само за тоа како ќе бидат облечени дома туку и како ќе отидат на спиење.

Со весел принт на свилата пижамиве ветуваат слатки соништа.

x

Check Also

Повеќе харизма во личниот стил, со помош на додатоци

За многумина, зборот „стил“ претставува термин резервиран за изглед како од списанија ...