Листа на желби: Пластична чантичка Веранда

Британската марка „Дет ин Париз“ не шармираше со новата колекција на мини чантички, особено со чантичката „Веранда“.

canticka 2

„Веранда“ е изработена од проѕирна пластика, потсетува на касета, а позлатеното синџирче и дава дополнителен шарм.

Чини 80 фунти.

x

Check Also

Samsung ги прошири можностите на апликацијата SmartThings Find со Galaxy SmartTag опцијата

Прикачете го Galaxy Smart Tag локаторот на клучевите, паричникот или други важни ...