Листа на желби: Розови сандали со помпони од H&M

Во колекцијата дизајнирана за крајот на летото, модната марка Х&М ни нуди и чифт налани во бледо-розова нијанса украсени со помпони.

Плишаните сандалчиња се со потпетица од 2 см.

Цената им е 25 евра.

x

Check Also

10 најпопуларни имиња на кучиња за различни раси и големини

Имате голем избор кога станува збор за вдомување куче. Може да изберете ...