Листа на желби: Сандали од BATA со платформа и помпони

Барате трендовски чифт сандали? Ги има во BATA.

Во широката понуда на сандали од летната колекција на BATA, на прв поглед се вљубивме во веселите, и многу практични, сандали кои во предниот дел ги краси помпон, а помали помпони има и на впечатливите врвци.

За нивната удобност не треба ни да зборуваме, додека благодарение на умерената платформа, ногата визуелно се издолжува па совршено стојат и со кратки панталончиња.

Накусо, предводат на нашата шопинг листа на желби!

Сандалите од BATA се достапни во продажба во BATA и во онлајн продажба ТУКА.

x

Check Also

Катарина Јовановска ја освои тутулата најфотогенична на изборот за убавина ЕВРОАЗИЈА 2021

Во Анталија, Турција се одржа изборот за Кралица на Евроазија 2021 (Queen ...