Листа на желби: Шарените сандали со висока платформа од GEOX

Како што ги видовме – веднаш се вљубивме!

Приоритетни на нашата шопинг листа ги ставаме веселите сандали од GEOX.

Комбинациите на принтови се неочекувани, а сепак – прекрасни за око. Дополнителен шмек на сандалите им дава и високата платформа.

Достапни се во продажба во GEOX во зелена и во розова нијанса. Може да ги купите и во онлајн продажба – ТУКА.

 

x

Check Also

Bershka ни носи неколку модели на популарните „старки“

Во есенската колекција на Bershka се најдоа неколку модели на многу интересни „старки“, ...