Листа на желби: Светкави чевли-чорапи од Zara

Модната марка Zara оваа сезона уште еднаш не изненади со чифт трендовски обувки. Овојпат станува збор за чевлите на кои им се вградени чорапи со светки што ги прави совршени за празничниот период.

Чевлите се со висока потпетица (8,5 см) и шпицест врв, петата им е отворена, а самата чевла-салонка е во совршена симбиоза со чорапите.

Преубави се, нели?

x

Check Also

Топ 10 цветни фустанчиња од популарните модни марки

Ако сте во потрага по лесно, летно фустанче со цветен принт, еве ...