Листа на желби: Точкаст костим за капење од SPRINGFIELD, сега по супер намалена цена!

Во морето од понуда на костими за капење, се вљубивме во црвениот дводелен костим за капење (украсен со бели точки) од SPRINGFIELD.

Костимот за капење може да биде ваш по супер цена, па одлучете се за паметен шопинг, додека го има во продажба. Достапен е во SPRINGFIELD, како и во онлајн продажба – ТУКА. 

Зе суперженствен изглед на плажа комбинирајте го со романтично парео и предименизонирани обетки.

x

Check Also

Фешн Груп донираше на Институт за јавно здравје апарат што ќе прави тестови за Ковид-19 за 30 минути

Автоматизиран молекуларен RT-PCR апарат и тестови за детекција на корона вирусот, со ...