Листа на желби: Трендовски точкасти сандали од Bershka на висока потпетица

Популарните точки ова лето не се резервирани само за кошулите, сукњите и фустаните. Во понудата на популарните модни марки може да се најдат и костими за капење во точки, како и сандали со точки.

За шармот на биде уште поголем, во Бершка точкастите сандали се со висока поптеица и украсени со панделка!

Проверената црно-бела комбинација и тенката потпетица се рецепт за успех.

x

Check Also

SUPERDRY маички во неонски нијанси

Неонските нијанси се водечки тренд за лето 2019, а во SUPERDRY најдовме две ...