Листа на желби: Црна кратка јакничка со цветови од SuperDry

Во SuperDry најдовме кратка женска јакна со ефект на кожа која ќе внесе свежина во есенските модни комбинации.

Јакната е украсена со цветови во црвена и розова боја (со зелени листови), што ја прави уште повпечатлива. Комбинирајте ја со фармерки, миди сукња, туника и високи чизми.

Прва е на нашата листа на желби за неделениот шопинг.

Достапна е во продажба во брендираната продавница SuperDry во Скопје Сити Мол.

x

Check Also

Листа на желби: Летна чанта од MANGO

Какошто деновите стануваат се потопли, размислуваме за летна, лесна чанта, иста онаква ...