Листа на желби: Цветен костим за капење со висок струк од WOMEN’SECRET

Барате трендовски костим за капење со висок струк? Најдовме преубав модел во WOMEN’SECRET.

Високиот струк на долниот дел од костимите за капење внесува ретро шарм, но неговата предност е и во тоа што ни ги покрива недостатоците особено кај стомачниот дел.

На бела основа со цветен принт во нежни розови и сини нијанси, овој дводелен костим за капење одлично „стои“ на секоја форма на телото, а обезбедува романтичен изглед.

Достапен е во подажба во WOMEN’SECRET, како и во онлајн продажба – ТУКА.  

x

Check Also

Катарина Јовановска ја освои тутулата најфотогенична на изборот за убавина ЕВРОАЗИЈА 2021

Во Анталија, Турција се одржа изборот за Кралица на Евроазија 2021 (Queen ...