Листа на желби: Цветниот кошула-фустан од REPLAY

Во колекцијата пролет/лето 2019 на REPLAY најдовме извонредно модно парче кое со задоволство го носиме во повеќе комбинации.

Цветниот кошула -фустан може да го носиме и на „голо“ или пак, за фраерси изглед – со шорцеви.

За заокружување на изгледот комбинирајте го со трендовски кломпи.

Достапен е и во онлајн продажба на официјалната страница на Фешн Груп – ТУКА.

x

Check Also

Капчиња и сламени шапки за лето 2019, еве каде да ги купите најубавите модели

Еден од најпотребните модни додатоци за топлите денови, покрај очилата за сонце, ...