Листа на желби: Високи плишани чизми од ZARA

Уште еден хит во најава од есенската колекција на „Зара“. Станува збор за виолетовите плишани високи чорапа-чизми.

Потпетицата е со висина од 6 см, што значи дека без проблем може секојдневно да ги носиме.

Одлично стојат со цветен есенски фустан со мини должина и кожена јакна, или пак со миди фустан во бордо нијанса доколку сакате да постигнете изглед инспириран од 70-те години.

x

Check Also

Поглед на новата спортска колекција од Guess

Моделката Натали Роузер позира во новата кампања на спортска облека Guess за ...