Листа на желби: Високите и кратки чизми од GEOX со змијски принт

Во GEOX најдовме чизми кои ни го „заматија“ умот и едноставно – мора да ги имаме за есенската сезона!

Трендовските кожени чизми од GEOX се достапни во продажба во два модела и две нијанси. Првите се високи и имаат висока потпетица, сто отсто се изработени од кожа и украсени се со трендовски принт од питон. Нијансата им е одлична – бордо, што ги прави погодни за различни модни комбинации. Секако дека ги носиме и на работното место!

Вторите пак, се кратки чизмички, исто така со висока, тенка потпетица. Достапни се во бордо и црна боја.

А, убавата вест е што може да ги купиме со 20 отсто намалување на официјалната шопинг страница на FASHION GROUP – ТУКА.

x

Check Also

Отворање на нови продавници Parfois во Тетово и Битола

Вашиот омилен протугалски бренд за асесоари Parfois – поблиску до вас! Сега, со ...