Листа на желби: Златни и сребрени мокасини од BATA

Барате добар чифт мокасини, ем квалитетни ем фраерски? Ние веќе најдовме. Во Bata.

Со проверен квалитет препознатлив за модната марка Bata и модерен дизајн и нијанса – овие кожени мокасини ги ставаме први на нашата шопинг листа на желби.

Впечатливи се и лесни за комбинирање, а толку се удобни што ги носиме во текот на целиот ден.

Може да се одлучите за златна или за сребрена нијанса, а цената со попуст, е многу достапна. Проверете на онлајн продавницата на Fashion Group – ТУКА.

x

Check Also

Катарина Јовановска ја освои тутулата најфотогенична на изборот за убавина ЕВРОАЗИЈА 2021

Во Анталија, Турција се одржа изборот за Кралица на Евроазија 2021 (Queen ...