Љубов или мода? Очигледно, љубов

Каква и да си дојди, не се колебај при облекувањето…

zoi blaz 1

Не велиме дека пејачката Зои ја запостави модата откако е, како што изгледаат работиве, во романтично расположение.

Еве го момчето со кое често ја гледаме во друштво. Не знаеме колку и како си одговараат, ама се секогаш облечени како по договор. За разлика од излегувањата со пријателките, кога повторно се облечени како по договор. Ама по некој друг договор.

x

Check Also

Свечено отворање на новата книжарница на „Литература.мк“ во „Скопје сити мол“

Скопје ја доби најголемата книжарница во Македонија! Новата суперпродавница на „Литература.мк“, која ...