Lovecats MUA на 50% во Драма Студио и онлајн

Познатиот бренд Lovecats за љубителите на модата започнува со летна акција за Lovecats MUA линијата кои се на 50% попуст. Сите кои сакаат да си купат можат тоа да го направат во Драма Студио или директно онлјан на lovecatsoriginal.com, а количините се ограничени.

„На сите обожaватели на брендот Lovecats од линијата MUA овозможивме попуст од 50% директно купен во Драма Студио или онлјан. Креирањето на една ваква линија е да направи вистинско уживање на девојките и жените во овој дел од годината“ велат од Драма Студио.

Lovecats брендот е креиран од идејата за производ кој ќе биде трендовски и лесно ќе можете да го порачате, а истовремено, ќе содржи и голема количина на љубов. Под слоганот “Подари малку љубов, шири малку мачка љубов” поттикнува да ја споделувате љубовта преку Lovecats.

x

Check Also

Нова кампања на MANGO: Да ја изградиме заедно иднината!

“NEW VOICES”, е нова рекламна кампања на шпанската модна марка Mango за ...