Луксузни детски јакни со потпис на Том Форд

Том Форд ја лансираше колекцијата јакни наменета за најмалите, а од завчера достапна на Интернет-продажба на официјалната страница на Том Форд.

jakni 1

 

Инспириран од јакната која ја дизајнирал за неговиот син Џек, Том Форд лансираше лимитирана колекција на детски јакни направени од велур, тексас и кожа.

Јакните се продаваат по цена од 4.190 долари.

x

Check Also

Џенифер Лопез и Бен Афлек заедно го прославија 4-ти јули

Двете sвезди заедно ја поминаа годишнината славејќи ја независноста на Америка. Прво ...