Ma Vie Privee | долна облека за љубов и страст

Ma Vie Privee“ е нова ексклузивна линија на сензуална и софистицирана долна облека од меѓународниот турски бренд Penti. Во оваа колекција можете да одберете љубов и страст. Ќе ја погледнете тантелата која е совршено дизајнирана во форма на ексклузивен градник, килоти, ноќница и подвезици или жартиери. Деликатно и внимателно дефинирани форми за секој модел, материјали кои ќе го разнежнат секој дел од вашето тело и креација која ќе ја разбуди страста и љубовта.

Градник 1.990 ден.
Килоти танга 890 ден.

Подвезица 1.190 ден.

Килоти 850 ден.

Ноќница 1.990 ден.

 

 

Одберете ги вашите омилени парчиња од оваа лимитирана колекција со ограничени количини која е достапна само во продавниците Penti во Скопје Сити Мол.

x

Check Also

Ајде, на паметен шопинг: 50% попусти на колекцијата есен/зима во Carter`s и OshKosh B’gosh

Подобро време за шопинг не може да биде! Carter`s и OshKosh B’gosh нѝ ...