Модна манија: Мачки на новите чевли на Шарлот Олимпија

 Се популарната дизајнерка позната по својот необичен и многу храбар дизајн на чевли и чанти, создаде уште една голема колекција на балетанки  за чија инспирација и послужија мачките.

 macki1222

„Kitty % Co.“ колекцијата се состои од осум уникатни модели на балетанки кои се веќе достапни во продавниците на марката Шарлот Олимпија, а можат да се нарачаат и на официјалната веб-страница на брендот.

Сеуште ги има на залиха, најавувајќи го новиот тренд на августовската сезона.

x

Check Also

Есенска тексас колекција од Zara (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Моделот Грејс Хартзел ни ја претставува во новиот едиторијал есенската тексас колекција ...