Мадона го објави својот таен проект (ВИДЕО)

Разголени мажи и жени во винтаж стил. Мадона не се појавува во видеото се до последен миг.

madona 2

„Демократијата изгледа веќе не постои. Живееме во страшно време.“, вели Мадона.

По првата најава за тајниот проект, следува и дел од него.

 

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...