Мадона го прослави роденденот како Марија Антоанета (ВИДЕО)

Прослава со многу стил (и пари, де).

madona 1

На 16 август Мадона наполни 55 години. Роденденот го прослави со одбрано друштво, малку гости и секако – со своите деца и новото момче, а пејачката беше облечена како Марија Антоанета.

madona 2 Некои фотографии од прославата самата славеничка ги објави на Инстаграм, а кратко видео се појави на Јутјуб.

http://youtu.be/genSM2K1spI

 

x

Check Also

Сестричките Кардашијан и Џенер се расоблекоа за новиот бренд на Ким (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Кога популарните девојки од семејствата Кардашијан и Џенер ќе се обединат со ...