Magic Cake повторно подарува: Освојте сладок подарок за Вас или Вашите најсакани!

Роденден, свадбена прослава, крштевка… и уште многу убави моменти кои на крајот треба да се засладат со една убава торта, убави слатки за убави моменти…за нештата да бидат благи преку целата година …

1v

 

Сигурно веќе имате замисла како ќе изгледа Вашата торта од вкус до декорација…сега замислете дека имате можност Вашето слатко задоволство, Вашата торта да ја добиете по супер цена со -15% попуст, а во пакетот добивате торта по Ваш вкус и идеја изработена со најубавите состојки и совршена фондан декорација по Ваша желба или фондан торта збогатена со многу мафини.

3v

 

 

Како до подарок ваучер со -15% попуст за Вашата торта:
 
1. „Лајкнете“ ја Официјалната фан страна на Magic Cake – Магична Торта                                                                                   (линк до страната: https://www.facebook.com/magiccakemagicnatorta ) преку Вашиот Фејсбук профил.
 
2. Следете ги слатките објави на страната на Магична торта и лајкувате и споделувајте ги сите оние објави на слатки кои се споделени на страната (објави, реклами, фотографии..)
 
3. Двајцата најдобри кои од денес (Среда) 30ти Март до 6ти Април (Среда) ќе имаат најмногу лајкови и споделувања на слатките фотографии од торти и слатки од страната на Магична Торта ќе добијат по еден Супер Ваучер со неверојатни 15% попуст за нивната нарачка на торта која може да ја искористат до 01.06.2016 за нарачка на декоративна торта со фондан или торта од мафини над 20 парчиња.
 

 

12705368_1002771129768778_7727792947851946414_n

Лајкнете ја страната на Магична торта тука … и започнете со лајкување на прекрасните фотографии од торти на оваа страна и освојте прекрасен подарок …

7013867-vintage-cupcakes

 

За најубавите моменти … Magic Cake
071/386-568/02/60 90 522
во Козле & Аеродром
Magic Cake & Katerina Aleksovska

6d6dba99294551b3ead60249b117ec40

ПОВЕЛЕТЕ ВО СЛАТКАРНИЦИТЕ НА MAGIC CAKE
ВО КОЗЛЕ И АЕРОДРОМ
(Локации: СЛАТКАРНИЦА КОЗЛЕ- ВО НОВО ОТВОРЕНИОТ КАМ МАРКЕТ УЛ: КОЗЛЕ ББ & СЛАТКАРНИЦА АЕРОДРОМ-ТРИ БИСЕРИ-ВО БЛИЗИНА НА СЕНДВИЧАРА 7ца)
071/386-568 – Magic Cake
Фејсбук: Magic cake – Магична Торта

01 ПОДАРОК ВАУЧЕР - МАГИЧНА ТОРТА

x

Check Also

Овој петок концерт на Лозано во Скопје Сити Мол!

Skopje City Mall со задоволство го најави нивниот следен концерт, а тоа ...