Маичка и торба што ќе ви го олеснат патувањето

Три пријателки од Шведска ги измислија маичката и торбата IconSpeak дизајнирани за пријатни патувања. На нив има 40 универзални симболи кои ќе ви се најдат во ситуација кога не го зборувате јазикот во земјата кадешто сте пристигнале, а во потрага сте за железничка станица, хотел, ресторан и слично. И тогаш покажувате само на еден од симболите кои сите ќе ги разберат.

maica 1

За сега постојат три машки модели во три бои и 2 женски модела во три бои на маички, и торба во две бои, а може да се нарачаат по цена од 33 долари – ТУКА.

maica 3

x

Check Also

Неделен хороскоп (1ви до 7ми јуни): Топ знаци на неделата – Бик, Вага и Шкорпија

Оваа недела, во знакот на Стрелец, ќе заблеска прекрасна полна месечина, подготвена ...