Маја Поцевска: Никаде без Кавали

Водителката летово покажа вечерна и дневна Кавали комбинација.

kavali 6

На изборот на Мис на летото 2013, Маја Поцевска и навечер и дење го форсираше Кавали стилот.

kavali 5

kavali 4

kavali 3

Кавали маица и Версаче сукња

Кавали маица и Версаче сукња

kavali 11

Што мислите за изборот?

 

x

Check Also

Скопје Сити Мол стартува со Black Friday Week

Black Friday во Skopje City Mall не е само еден ден. Ниту ...