Мајката на Лопез шокирана од модата на ќерка и’

Додека многумина се воодушевуваат на секси настапот на Џенифер Лопез во британското шоу „Талент“, мајка и’ на Лопез негодува.

lopez 11

Според текстот на Нешнал Енкваер, мајката на Џенифер Лопез воопшто не ја воодушевил настапот на ќерка и’, напротив. Гвадалуп тврдела дека Џенифер на бината се однесувала како „запалена тинејџерка“.

„Таа е толку традиционален и конзервативен католик која верува дека женското тело е резервирано само за сопругот што и беше срам кога ја виде Џенифер облечена во садо-мазо кожена гардероба и високи чизми и како заведува со задникот“, раскажал изворот за списанието.

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...