Мајли Сајрус угол гола во новото видео во режија на Тери Ричардсон (ФОТО+ВИДЕО)

Контроверзниот моден фотограф Тери Ричардсон беше задолжен за видеото на новиот сингл на Мајли Сајрус, а одлуката беше или да носи бело или да биде гола.

majli 1

Песната насловена Wrecking Ball” е дел од албумот Bangerz кој се подготвува.

majli 2

Според Ричардсон на Мајли најдобро и стои белата боја, а доколку не е така облечена најдобро е да е угол гола.

majli 3

majli 4

majli 5

majli 6

 

x

Check Also

Кендал Џенер – лице на новата кампања на Мисони

Под сонцето на Мексико, во идилична атмосфера на пустината, топ моделот Кендал ...