Македонскиот модел Елена Трајановска на насловна на “Spur“

Македонскиот модел Елена Трајановска на нејзиниот Инстаграм профил ја објави фотографијата со насловната страница на јапонскиот магазин
“Spur“. Да, оваа насловна страница ја краси токму таа.

elenatrajanovskainstagram

 

Последниве неколку месеци Елена работи во Токио, па не случајно е на насловната страница на овој јапонски магазин. Инаку, во својата досегашна кариера, Елена има снимени едиторијали за неколку познату магазини, а има настапувано и на модните недели во Њујорк, Милано и Париз. Еден од позначајните ангажмани и е за каталогот на Келвин Клајн. Дел е и од најновата кампањa на Ел Мериџ (Elle Marriage).

elenatrajanovska-elleb

Следете ја Елена на инстаграм каде што објавува прекрасни фотографии од снимањата

ElenaTrajanovska5

x

Check Also

Први фотографии од Хари и Меган на заедничко патување

Војводите од Сасекс биле поканети на неофицијален настан по збогувањето со кралското ...