MANGO гледа во ѕвездите со новата линија накит „Зодијак“ – ѓерданче за секој хороскопски знак

Модната марка Манго лансираше линија накит насловена Зодијак.

Колекцијата накит Зодијак вклучува ѓердани со златни тонови и со украсни кристали што претставуваат соѕвездија на секој знак.

Дизајните имаат приврзок со украсни кристали во различни бои што ги претставуваат уникатните квалитети на астролошките знаци.

Ѓерданите се во продажба, а може да се нарачаат и онлајн по цена од 25 евра.

x

Check Also

ФОТО/Вака се носи кариран дезен на 20, 30, 40, 50 години: Учиме од Кејт Мидлтон и Викторија Бекам

Се ближат празниците кои меѓу другото ги врзуваме и со карираниот дизајн, ...