Mango има најдобра понуда на весели џемпери и блузи за пролет 2018

Пролетта предвреме ни пристигнува благодарение на шпанската модна марка Mango.

Манго пролет 2018

Во понудата од новата колекција, најдовме најразлични модели на џемпери и блузи. Од романтични до ретро модели, од силни бои до весели шари, навистина секој може да си го пронајде својот стил меѓу раскошниот избор. Не недостигаат и трендовските модели со риги како и оние со „Ве“ деколте кои се одлични во комбинација со кошула, а со тоа и совршени за деловната атмосфера.

Погледнете ги нашите 10 фаворити.

x

Check Also

Victoria’s Secret со колоритни костими за капење за лето 2020

Супермоделот Тејлор Хил е ѕвезда на новата рекламна кампања за костими за ...