MANGO има супер чизмички од плиш

Црната боја „оди“ со се, а плишот секогаш не одвојува од толпата.

комбинирајте ги со трендовски кариран костум од Манго

Со висина до глуждовите, овие црни плишани чизмички од Манго ќе ги носиме со задоволство во текот на студените денови. Одлични се и за деловна атмосфера, со оглед на стабилната потпетица со висина од 9 сантиметри. Подеднакво одговараат со плиашани фустанчиња за посвечени пригоди.

 

x

Check Also

Анастасија Ј. Гапиќ: Трендовска плус-сајз колекција за есен-зима за жени со самодоверба

За трендот оваа сезона есен-зима за дамите со облини, како и потребата ...