Mango има супер деловни комбинации за пролет

Шпанската модна марка Манго, која секогаш ги следи модните трендови, и овојпат ни носи одлични решенија за деловниот моден изглед.

Пролетната колекција содржи модни парчиња во деловен стил во пастелни бои кои се лесни за комбинација, а со тоа и не ви одземаат време за утринско подготвување за на работното место.

Од фустани и панталони, сакоа, блузи, горни делови… до кошули, се што ви е потребно за складен деловен изглед, ќе најдете во Манго.

Проверете во фотогалеријата.

x

Check Also

After Party понуда до -70% во Sara Fashion

Попустите во Сара Фешн по повод 20 годишнината од нивното постоење продлжуваат ...