MANGO има уште едни хит сандали (достапни во продажба)

Луди сме по овие сандали од Манго, со умерено висока, стабилна и асиметрична потпетица!

Сандалите од говетска кожа се совршени за впечатлив моден изглед без разлика дали ги комбинираме со деловна летна комбинација или ги носиме за „кежуал“ излегувања.

Црните сандали со трендовска златна потпетица може да ги купите и во онлајн продажба на официјалната страница на Fashion Group – ТУКА. 

И цената им е супер!

 

x

Check Also

Есен со BERSHKA: Лакираните чизмички се во фокусот

За сезоната на постудени денови BERSHKA ни нуди лакирани чизмички. За секој вкус ...