MANGO ја започнува сезоната на забави со декемвриската кампања

Шпанската модна марка Манго ја претстави декемвриската колекција со кампања снимена во француски замок.m1

Неколку познати модели, меѓу кои и Софи Хемет, Луна Биј, Тим Шухмакер и Бојд Гејтс, се дел од празничната атмосфера која ни носи младешки и безгрижен дух.

m8

Манго-девојките ќе имаат можност да одберат интересни модни парчиња, како мини црни фустанчиња, плишани комбинезони, плисирани макси фустани и бундички од вештачко крзно.

m7

m4

m3

m2

x

Check Also

Фолтин на минусни температури ја собра Битола на Зимска приказна

Синоќа во Битола со големиот концерт на Фолтин започна “Зимска приказна” проект ...