MANGO не води на есенско патување со Џулија Рестуан Ројтфелд

Шпанскиот бренд Манго го презентираше вториот дел од проектот Манго Патувања. Додека во првиот дел главната улога ја имаше Камил Роу, водејќи не низ Тексас, во второто продолжение главниот лик е моделот и уметнички директор Џулија Рестуан Ројтфелд, ќерката на Карин Ројтфелд (главната уредничка на францускиот Вог) и Кристијан Рестуан.

man1

Фотографиите се снимени во Њујорк од Хантер енд Гати, кадешто е снимено и двеминутното видео.

Џулија не води на прошетка низ Големото Јаболко, облечена во модни парчиња од новата колекција на Манго.

man3

man2

man6

man5

man-4

x

Check Also

ФОТО/Вака се носи кариран дезен на 20, 30, 40, 50 години: Учиме од Кејт Мидлтон и Викторија Бекам

Се ближат празниците кои меѓу другото ги врзуваме и со карираниот дизајн, ...