#MangoGirls: Еве како да се дотерате за новогодишните и божиќните празници

Глитер изгледи, згодни силуети, металик комбинезони, асиметрични блузички, сатенски фустани и прекрасни обетки – овие модни парчиња и додадоци го обезбедија своето место на најбарани за сезоната!

Софија, Јасмин, Дилета, Ерика, Нурија, Елеонор, Дариа и Силви, позираат заедно во слава на нивното пријателство. Придружете се на забавата со најтрендовските изгледи за оваа зима! Земете ја најдобрата инспирација за вечерните забави од #MangoGirls.

Ја слушате музиката?

x

Check Also

Десет причини зошто идните студенти треба својот кариерен пат да го започнат со упис на УКИМ  

Изборот на универзитетот при продолжување на образованието е клучниот чекор кон создавањето ...