Марјана е сепак најсекси кога е во црвено!

Црвено, како…, Ферари. marjana 01

 Во минатите две емисии на Танц со ѕвездите, Марјана Станојковска ја видовме во црвена модна комбинација.

marjana glavna

Иако водителката се двоумеше за изборот меѓу розевата и светло сината боја на фустаните за настапите, сепак џиш црвената облека најдобро и прилега.

marjana 1

Па, ако ние се прашуваме, црвено до крај.

И онака е згодна како Ферари.

x

Check Also

Ирина Шајк во бикини поубава од кога-било, дали се должи тоа на вљубеноста во Канје Вест?

35-годишната руска убавица, поранешен ангел на Викторија Сикрет, буквално блеска во новата кампања ...