Мартин Скорсезе сними краток филм за новата кампања на Долче и Габана (ВИДЕО)

Во филмот Улица на соништата главните улоги ги толкуваат Скарлет Јохансон и Метју Маконахеј. Ова е прва соработка на американскиот режисер и италијанскиот моден тандем.

Погледнете ја најавата.

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...