Мартин Скорсезе сними краток филм за новата кампања на Долче и Габана (ВИДЕО)

Во филмот Улица на соништата главните улоги ги толкуваат Скарлет Јохансон и Метју Маконахеј. Ова е прва соработка на американскиот режисер и италијанскиот моден тандем.

Погледнете ја најавата.

x

Check Also

Кејт Мидлтон со боси нозе на кралската турнеја во Пакистан

Војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон, се појави боса и со шамија при ...