Машки чевли: Матуранти, погледнете ги овие модели од BITSIANI

Матурските вечери се убави мигови кога се разделуваме од средното образование, и полека ги трасираме нашите професионални патишта за иднината. И затоа, на ваквите свечени мигови сакаме да се дотераме, да изгледаме убаво за матурската забава, но и да го покажеме нашиот веќе изграден стил.

Доколку сте во дилема каде да ги најдете најсоодветните чевли за ваквата прилика, одговорот е – во  BITSIANI. Со моделите од пролетната колекција на оваа модна марка, никако нема да направите модна утка.

Одбравме за вас 12 наши фаворити, а вие одберете си го вашиот. „Прелистајте“ ја фотогалеријата.

Колекцијата пролет/лето 2017 е достапна во продажба во продавниците BITSIANI во Скопје Сити мол и тц Соравиа. 

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...