Машки костими за капење: Супер модели најдовме во SUPER DRY

Продолжуваме со лов на костими за капење, а овојпат на ред се машките.

super dry лето 2019

Кога се во прашање трендовите кои се однесуваат на костимите за капење за мажи, мислите дека тука нема иновации и дека мажите се осудени на здодевни модели. Е, се лажете! Постојат безброј опции како на плажа ова лето со својот тренди изглед да ги фасцинирате припадничките на женскиот пол.

Но, со оглед на тоа што ја разбираме неволноста и „мрзата“ на мажите (чест на исклучоци) да талкаат по продавниците низ градот, па после долги разгледувања да се одлучат за модел за кој сметаат дека е трендовски или дека ним им одговара, предлагаме задолжително да ја посетат брендираната продавница SUPER DRY (во Скопје Сити Мол).

Тука ги најдовме најтрендовските модели.

Ние им даваме предност на популарните неонски нијанси, а вие одберете го вашиот фаворит во фотогалеријата.

Костимите за капење се достапни во продажба и на официјалната страница на Фешн Груп – ТУКА.

x

Check Also

ФОТО/Вака се носи кариран дезен на 20, 30, 40, 50 години: Учиме од Кејт Мидлтон и Викторија Бекам

Се ближат празниците кои меѓу другото ги врзуваме и со карираниот дизајн, ...