Massimo Dutti има фенси модели на патики за пролет/лето 2019

Во тренд е белата боја и анимал принтот. Погледнете какви патики ни носи Масимо Дути.

Шминкерската класика е главна во оваа спортска и стилска приказна – белите патики се најбарани, а дизајнерите од Масимо Дути ги зачинија со различни нијанси на сива.

Покрај белите класици, тука е и моделот со трендовски „анимал“ принт, поточно со принт од питон.

Погледнете во продолжение.

x

Check Also

Листа на желби: Летна чанта од MANGO

Какошто деновите стануваат се потопли, размислуваме за летна, лесна чанта, иста онаква ...