Медиумите го испофалија задникот на Кардашијан. А, не дај боже да седне в скут некому (ФОТО)

Ким Кардашијан објави фотографија на Инстаграм фалејќи се како изгледа четири месеци по породувањето.

kim 1

Медиумите ја испофалија за изгледот, иако не веруваме дека било-кој од  оние кои ги напишаа комплиментите упатени до Ким, би посакал со истиот тој овековечен задник да му седне в скут.

kim 2

 

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...