Меган Маркл – нова жртва на папараците: Објавени се топлес фотографии

Меган Маркл би можела да живее опружена со „железни порти“, но дури и таа не може да биде заштитена од папараците кои ја нарушуваат нејзината приватност и објавуваат приватни фотографии. Така, Маркл е новата жртва на папараците кои ги објавија фотографиите на кои таа е топлес.

Во средата вечер, на веб-страницата „Селеб Џихад“ беа објавени четири фотографии на кои се гледа дека Маркл е полугола. Од списанието наводно се заканиле дека ќе ги објават и останатите компромитирачки фотографии од Маркл доколку Обединетото Кралство и Кенсингтон Палатата не ги исполнат нивните барања.

Откако фотографиите од Меган Маркл во топлес издание со молскавична брзина го освоија Интерент, од Кенсингтон палатата објавија кусо соопштение дека „фотографиите се лажни“.

 

 

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Меган Маркл во спортски стил и шик бела јакна

Поранешната актерка, 39, се појави на „Зум“ една година по лансирањето на ...