Меѓу две сезони: Носиме црвени чевли

Кај „хај стрит“ модните марки завладеа трендот на црвени обувки за меѓу сезоните лето и есен 2018. Црвената боја ќе биде популарна и во есенската и зимската сезона.

mango

Што велите за впечатливи чевли или чизмички во црвена боја?

Понудата е прилично широка и ги задоволува различните вкусови.

А, ова се нашите фаворити.

 

 

x

Check Also

Анастасија Ј. Гапиќ: Трендовска плус-сајз колекција за есен-зима за жени со самодоверба

За трендот оваа сезона есен-зима за дамите со облини, како и потребата ...