Меланија Трамп во „лубутен“ чевли со вртоглаво високи потпетици

По еднонеделна службена посета на Европа, во друштво на Доналд Трамп, првата дама на САД се врати во Белата куќа, а за враќањето одбра модна комбинација од темносин миди фустан кој ја следи линијата на телото и чевли од францускиот дизајнер Кристијан Лубутен со вртоглаво високи потпетици.

Изгледот е заокружен со предимензионирани црни очила за сонце.

Инаку, карираните „лубутен“ чевли во живи бои се од актуелната, летна колекција на оваа луксузна модна марка.

 

x

Check Also

Џенифер Лопез и Бен Афлек заедно го прославија 4-ти јули

Двете sвезди заедно ја поминаа годишнината славејќи ја независноста на Америка. Прво ...