Меланија Трамп во тесни фармерки и „адидас“ патики

Меланија Трамп со сопругот поминаа неколку дена одмор во нивното голф-одморалише во Њу Џерси. Првата дама на САД за пат одбра „кежуал“ модна комбинација, а омилените високи потпетици ги замени со патики.

Меланија Трамп одбра „скини“ фармерки во бела боја, од марката JBrand во комбинација со класична бела кошула. Изгледот е заокружен со удобни бели патики од марката Адидас.

Од модни додатоци, носеше голема tote торба од Мајкл Корс и предимензионирани очила за сонце од Сен Лоран.

x

Check Also

Која е Џанис Дикинсон – претставничката на темната страна на пластичната хирургија

Џанис Дикинсон (63) е од Бруклин, Њујорк. Таа е екс-модел, талентиран фотограф ...