Мелита влезе во модните води

Водителката Мелита Ракичевиќ вечерва ќе го промовира својот, како што таа го нарекува, фешн бренд.

Мелита во Москино и Версаче чизми

Мелита во Москино и со Версаче чизми

 

Продавницата се наоѓа во Дебар Маало (дијаголнално од кафулето „Кала“), а за каква модна марка станува збор ќе се види на отворањето закажано за 20 часот.

Медузата на Версаче

Медузата на Версаче

Судејќи според фотографиите кои поранешната водителка ги постира на својата Фејсбук странa, односно според гардеробата во која се фотографира, нема да се изненадиме доколку во продавницата видиме луксузни парчиња  „Луј Витон“, „Версаче“ и „Москино“. По која цена, и тоа останува непознато до вечер.

melita 3

x

Check Also

Ова е хит фустанче од ZARA, на Инстаграм е ѕвезда

Розовото фустанче од новата колекција на Zara стана хит на Инстаграм. И ...