Што мислите за розoвиот фустан на Мелита?

Розoвите очила за сонце се во тренд, розoвите фустани пак, никогаш и не излегоа од мода.

melita 2

Дополнет со весел накит, навистина изгледа како пролетта да расцутува.

melita 3

Можеби недостасува само уште една вистинска роза во косата на водителката. Може и во раката, наместо нескафе.

Или да причекаме до 8.ми март?

x

Check Also

Официјално е, кралицата Елизабета не мисли да се враќа во Бакингемската палата

Засега, кралицата Елизабета Втора останува монарх од далечина, но се чини дека ...