Мила Јовович секси во новата фотосесија за Ел (ФОТО)

Мила се врати на домашен терен.

mila 5

Во јулското издание на украинскиот Ел блеска американската глумица со украинско потекло Мила Јовович.

mila 6

38 годишната убавица позираше пред објективот на Ерик Гулемеин, а за изборот на облека за летната фотосесија се погрижија модните куќи Валентино, Луј Витон и Ланвин.

mila 1

Уживајте во летото на  Мила.

mila 7

mila 4

mila 3

mila 2

x

Check Also

Кендал Џенер – лице на новата кампања на Мисони

Под сонцето на Мексико, во идилична атмосфера на пустината, топ моделот Кендал ...